High Speed ​​/ iekšējo dripper / apaļa pilienu apūdeņošanas līnija

Ātrgaitas pilienveida apūdeņošanas līnija struktūrfondi raksturojums Ražošanas Line 1, automātiska atzīšana dripper ierīce 2, drippers piegāde ierīce Ceļš ir zīmēšanas veidošanos, alumīnija sakausējuma, kas nodrošina izlīdzināšanas ātrgaitas piegādi drippers, tas ir ērti mainīt nodilumu .. .
Product description

Ātrgaitas pilienveida apūdeņošanas līnija


Strukturālās raksturojums no ražošanas līnijas,

1, automātiska atzīšana dripper ierīce

1

Darba veids

pneimatiskā centrbēdzes

2

Atzīšana ātrums drippers

1300 gab / min

3

Motors jauda atpazīšanas ierīces

750W


2, drippers padeves ierīce

Ceļš ir zīmējums veidošanos, alumīnija sakausējuma, kas nodrošina izlīdzināšanas ātrgaitas piegādi drippers, tas ir ērti mainīt detaļu nolietojumu.

Drippers piegāde disks: pieņemt importēto AC servo motoru, kas nodrošina stabilitāti drippers piegādi.

Iekraušanas ierīce tiek kontrolēta ar servo-sistēmu, kas nodrošina | s smidzin◊t◊js saglabāt savu izvirzīto telpu saskaņā ar maināmu ātrumu piloša cauruli jebkurā laikā.

Ar strukturāli stabila konstrukcija stāv līdz ļaunprātīgi no viena skrūve presēt vakuuma veidojot dzesēšanas sistēmu un urbšanas sistēmas un vizuālo pārbaudes ierīci, lai nodrošinātu mūsu Notecināšanas līnijas lielo ātrumu un augstu efekts, zema profila emitētājs dizaina rezultāti samazinātu berzes zuduma, kas ļauj ilgāk maksimālais sānu iet un rentablāka sistēmu projektēšana. Pilienu līnija ar tās enerģijas ietaupījumu līdz 15%, zemāks regulēšanas spiediens un samazināts berzes zudumu samazina pieprasījumu pēc enerģijas līdz 15%.


Hot Tags: ātrgaitas / iekšējo dripper / apaļa pilienveida apūdeņošanas līnija, Ķīna, piegādātāji, ražotāji, rūpnīcas, vairumtirdzniecība, lēts, zemas cenas
Saistītie produkti
Izmeklēšana

Telefons: +86-22-63832001