Zinātniskā apūdeņošana / Multi sezona / automātiskā lauksaimniecība Drip Line

Apūdeņošanas pilēšanas līnija Tehniskās iezīmes pilienu apūdeņošanas līnija ir šādi: 1. Vadības sistēma ir stabila un darbojas ērti. 2. Pilēšanas materiāls ir jauns materiāls, kas ir pietiekami izturīgs, lai izmantotu vismaz divus gadus. 3.Vakuuma ūdens tvertne, un dzesēšanas ierīce ir visi pieņem ...
Product description

Apūdeņošanas pilēšanas līnija

Pilienu apūdeņošanas līnijas tehniskās iezīmes ir šādas:

1. Vadības sistēma ir stabila un ērti darbojas.

2. Pilēšanas materiāls ir jauns materiāls, kas ir pietiekami izturīgs, lai izmantotu vismaz divus gadus.

3.Vakuuma ūdens tvertne un dzesēšanas iekārta ir visas izmantojusi nerūsējošā tērauda apstrādes tehnoloģiju, lai padarītu tās precīzu monētu un vakuuma stabilitāti stabilāku.

4. Divkāršā kāpņu josla ar spēcīgu vilkmi, lai nodrošinātu vienmērīgu darbību, ritošais ātrums var tikt regulēts sinhroni ar tā ražošanas ātrumu.

Pieprasot strauju tirgus pieprasījumu, mēs uzsākām virkni kombinētu apūdeņošanas ražošanas līniju, kas klientiem izvēlēsies. Mūsu pilienu līnija ir izstrādāta un pārbaudīta, lai pievērstu uzmanību vissmagākām ķīmiskām vielām, UV stariem un bojājumiem, ko var radīt lauksaimniecības tehnika, tādējādi sniedzot daudzus gadus bezrūpīgu darbu.


Hot Tags: Zinātniskā apūdeņošana / multi sezona / automātiskā lauksaimniecības pilienu līnija, Ķīna, piegādātāji, ražotāji, rūpnīca, vairumtirdzniecība, lēti, zemu cenu
Saistītie produkti
Izmeklēšana

Telefons: +86-22-63832001